מאמרים ומידע

כאן תוכלו למצוא מאמרים בנושאים הבאים: אושר, מודעות עצמית, העצמה אישית, שינוי, הצלחה, אמונות מגבילות, שיטות להתמודדות עם סטרס/לחץ, שיפור הזוגיות, טיפול זוגי, יעוץ זוגי, מטפלת זוגית, חיזוק הנפש, ביטחון עצמי, דימוי עצמי, הערכה עצמית, הורות, אימון קבוצתי ועוד


תפקידיו של תת המודע / חלק 4

תת המודע וגופנו


תפקיד נוסף של תת המודע הוא לנהל את הגוף.
לתת המודע יש חותם (blueprint) של גוף שנמצא במצב בריא לחלוטין, עוד מתחילת חיינו. החותם הזה מוטבע היטב בתת המודע והופך לאוטומט. כמו למשל, רמת החיסון של הגוף, תקינות הקיבה, תקינות איברי הרביה, תקינות כלי הנשימה וכו'. וכך, אם, למשל, יש למישהו פצע קל, שמים פלסטר והפצע מחלים לאחר כמה שעות או ימים (גם בלי פלסטר....). זאת, מכיוון שלתת המודע יש את האוטומט של ניהול הגוף ודאגה לרווחתו ובריאותו.
 
אנשים רבים אינם מודעים לכך, אך גופנו מתחדש כל הזמן.
 
למשל:

       תת המודע
 
98% מהאטומים של הגוף מתחדשים כל שנה
כל 3 חודשים מתחדשות הרקמות הרכות
כל חמישה ימים מתחדשות דפנות הקיבה (הרירית).
כל חודש בממוצע מתחדש העור.
הכבד מתחדש כל 6 שבועות.
לגבי השיער והציפורניים כולנו כבר יודעים שהם מתחדשים.
 
ואם אני שומעת אתכם היטב כרגע, אתם שואלים עכשיו: אם כך, איך זה שלאנשים מסוימים יש מחלות שהם לא נרפאים מהן? ואיך זה שהעור מזדקן? ואיך זה שילדים נולדים עם בעיות גופניות? ואיך זה שיש אנשים עם רמת חיסון נמוכה? ואיך זה ששיער ראשם של אנשים מסוימים אינו מתחדש?
 
 
שאלות מצוינות. אפרט על כך במאמר הבא: תפקידיו של תת המודע: חלק 5
 
עדנה מימון/ טריינר ב-NLP, מאסטר ב-NLP, מאסטר קאוצ', מאסטר בתרפיית קו הזמן, מאסטר בהיפנותרפיה, לטיפול ברגשות שליליים וטיפול בטראומות, חרדות, פחדים, פוביות, ושינוי בשיטת פסיכומטפוריקה לשינוי רגשי והתנהגותי. מנהלת את: מכללת אמביציות. מנחה סדנאות לניהול ושליטה בכעסים, שיפור הזוגיות, ביטחון עצמי ומורה לNLP מטעם ממציא ה NLP.
050-7378535
 
בחזרה למאמרים

image courtesy of: Digitalart by: FreDigitalPhotos.net  
טואול - בניית אתרים