הבטחה לתוצאות


יכול להיות שזו הפעם הראשונה שלך שאתה מצטרף לסדנה. ויכול להיות שיש לך הרבה חששות וסקפטיות לגבי הצלחת התהליך.

עבור רוב לקוחותינו הסדנה היא משהו חדש, שלא חוו בעבר, ומאמינים שהשינוי לא אפשרי עבורם. זאת מכיוון שניסו בעצמם הרבה, ולא הצליחו. 

הם חושבים שאם הם לא הצליחו, זה סימן שאין לזה פיתרון.

בעוד שאני מבינה את החששות האלה (חששות נורמלים לחלוטין), הנסיון שלנו מוכיח שיש פתרון גם למצבים של כעסים והתפרצויות. 

בקשתי היא: אפשרו לאנשי מקצוע לעזור לכם. אני בטוחה שגם אתם טובים במקצוע שלכם. מי שעוסק במשהו במשך שנים רבות, וגם למד הרבה את התחום, מן הסתם שיהיה מקצועי בזה.

וכדי לתת לך מקסימום ביטחון בתהליך, אנו נותנים לך אחריות.


להלן הכללים לאחריות:


אנו מבטיחים תוצאות!


במידה שסיימת את כל הסדנה, הגעת לכל השיעורים, עשית את התירגולים (תירגולים קלים. כל אחד יכול). וגם צפית בכל הסרטונים שאשלח בקבוצה, 
במידה שכל זה קורה, ולא השגת את מטרתך, תקבל פגישה אישית של שעתיים עם עדנה, כדי שהיא תעשה ברור מקיף, ותמצא את הסיבה לחוסר השינוי, ותעזור לך לשנות באמת. הרי אתה נרשם כדי לקבל שינוי, ולא כדי לנסות, או לבדוק. מי שרציני, לא מנסה, ולא בודק. הוא מגיע כדי לשפר את הזוגיות, לשפר את התקשורת שלו, לשפר את יחסו עם הילדים, בכביש, בעבודה, במשפחה, וכו'. הוא מגיע כדי להפסיק להגיב בהתפרצויות, ולמצוא את השקט הנפשי ואת השמחה הפנימית. את ההערכה העצמית ואת הביטחון העצמי. מסכים?


במידה שלאחר כל הנאמר לעי"ל (וגם כל הנאמר להלן), לא חווית שום שינוי, תקבל את כספך בחזרה (בקיזוז 500 שח').


ולשם כך,


נא מלא את הטופס המצורף בדף זה, ובמשבצת של הסיטואציה לאחריות, בבקשה כתוב את הסיטואציה הספציפית שאתה רוצה להגיב בה אחרת, ובבקשה ציין איך אתה רוצה להגיב אחרת. במילים אחרות, מה זה בשבילך הצלחה בסדנה?


כמובן, שניצור איתך קשר בהקדם.


בהצלחה!


logo בניית אתרים