המקום הבטוח לעשיית שינוי! 

שנים רבות של נסיון,
שנים רבות של הוכחות,
שנים רבות של מסירות ואכפתיות לכל לקוח. 
עם הבטחה לתוצאות!

אודות "מכללת אמביציות"

אתר זה מוקדש לאנשים הרוצים לשפר את חייהם, להיות מאושרים ולקבל כלים להעצמה אישית, כולל שיפור מערכות יחסים עם כל אחד, ובעיקר עם עצמנו.

לכם, האנשים הרוצים להתפתח, להרחיב את התודעה שלכם, לפרוץ את הגבולות שלכם, להתקדם, להרגיש טוב עם עצמכם, לשנות התנהגויות שלא מקדמות אתכם, ובמקומן לאמץ התנהגויות שאתם רוצים, כי הן עוזרות לכם להתקדם ולהרגיש טוב עם עצמכם. כי זה מה שאתם רוצים.


מכללת אמביציות מציעה לכם כל זאת על ידי סדנאות, קורסים ואימונים אישיים

קרא עוד

הסדנה הטובה בישראל לשחרור כעסים

הקורס מביא תוצאות מידיות בכל תחומי החיים


שיטות מיידיות ופרקטיות להסרת כעס, כאב ותסכול

פתרונות פשוטים שעובדים ב-100% מהמקריםכלים מעשיים מהירים מאוד, קלים ליישום ועוצמתיים

טכניקות מוכחות לשליטה במחשבות ובתת מודעחיים מאושרים

הסדנאות שלנו


סדנת הדגל שלנו:
שליטה בכעסים, ניהול כעסים

סדנת שליטה בכעסים והתפרצויות זעם היא סדנה ייחודית, המעצימה אותך המשתתף/ת, ומובילה אותך לשינוי הדרגתי, צעד צעד, באופן מושלם לשינוי בגישה שלך, שינוי שתאהב/י מכל הלב, שינוי שיגרום לסביבתך להתמגנט אליך ולרצות גם להשתנות כמוך. השינוי יגרום לך לאהוב יותר את עצמך (גם אם את/ה כבר אוהב/ת את עצמך), להעריך את עצמך יותר, לבטוח בעצמך יותר, לתת לדברים לעבור מלידך (ולגרום לאחרים לפתוח עיניים מעריצות על שליטתך במצב), להכנס יותר לפרופורציות, להיות יותר מסופק/ת ומאושר, ועוד הרבה מתנות.  

נכון שכרגע אתה קצת מרים גבה ואומר, איך זה יכול להיות. מה, בשישה מפגשים אפשר לגרום לבן אדם להתנהג אחרת, באופן שונה לחלוטין? איך זה יכול להיות? הרי אני שנים רבות כועס, וזה אפילו חלק ממני. איך זה יכול להיות שבשישה מפגשים אני אבין משהו אחר?ואתה צודק. 

קרא עודסדנה כישורים לחיים עם ביטחון עצמי

סדנה של 9 מפגשים עוצמתיים שתזכור/י עוד הרבה זמן. 
בסדנה תחווה/י הרבה פעמים פריצת גבולות, ותבין/י שאפשר אפילו עוד הרבה יותר. גם בסדנה זו של ביטחון עצמי תעבור/י שינוי צעד צעד, בקצב שיתאים לך, כי כל אדם יכול, נכון?
תוכל/י לאפשר לעצמך לדבר יותר בחברה, להתבטא יותר, לעמוד על שלך, ליזום יותר, להזדקף, לשחרר את השרירים, לחייך יותר לאנשים, להביט יותר בעיניים שלהם, להאמין שמגיע לך להרוויח יותר וגם לבקש זאת, להיות שלם/ה עם עצמך, להיות אמיתי/ת עם עצמך ועם אחרים, להרגיש יותר ביטחון בנושא זוגיות, להרגיש שלמות עם הגוף, לייצר זהות עצמית עוצמתית ולהרגיש שלמות עם מי שאת/ה, ועוד הרבה דברים טובים.
והכי חשוב: תהנה/י גם מהדרך! כי מי שהשתתף בסדנה המיוחדת הזאת, חיכה בקוצר רוח כל השבוע למפגשים הבאים. זה כמו להגיע צמא לבאר, ולשתות ממנה, ולרצות עוד ועוד...   

קרא עודקורס NLP מורחב, מקצועי, מקיף,
חדשני ביותר

קורס NLP שלנו, כולל דמיון מודרך, הוא הקורס שיגרום לך להבין שהכל אפשרי בשבילך!!! הכל!!!!  בקורס תלמד/י טכניקות לשינוי בקלות יותר דרך תת המודע (זו הסיבה שזה בקלות יותר. כי זה דרך תת המודע). תוכל/י לשנות הלכי רוח מיידית, לשנות את הסרטים בראש מיידית, לשנות את הקולות בראש (הקול הפנימי המפריע...ולפעמים יש כמה קולות... חלקם אפילו לא שלך. אולי של אבא שלך, אולי של אמא שלך, אולי של המורה שלך, אולי של דמות אחרת בחייך), תוכל/י לפתור קונפליקטים בקלות, להעלים פוביות בקלות, להעלים חרדות בקלות, להעלים טראומות בקלות ועוד. זהירות: הקורס כל כך טוב ומלהיב, את/ה עוד תאמין/י שאת/ה יוצר/ת ניסים!!! אנשים יכרכרו סביבך וישאלו אותך: איך עשית את זה? מה, זה טריק? ואני אומרת: זה טריק רק אם לא יודעים איך לעשות את זה. אצלנו את/ה תוכל/י ללמוד איך לעשות את הטריקים האלה, נגלה לך את הסודות שלנו.

קרא עודסדנה התדר הזוגי: זוגיות לעניין

את:   נמאס לך שהוא לא מקשיב?  את מרגישה שהוא לא מבין אותך, הוא לא מבין מה עובר עליך, וזה מתסכל אותך?  את מצפה שהוא יתמוך בך, יפרגן, ישים לב שקשה לך ויתן כתף, אבל הוא הוא לא תומך ולא מפרגן? אין שיתוף?   אתה:  נמאס לך מהדרישות שלה? היא לא נותנת מנוחה. כל רגע יש לה מה להגיד, יש לה הוראות מה צריך לעשות ואיך צריך לעשות, ומה לא לעשות ואיך צריך לא לעשות?אתה לא יודע מה היא רוצה ממך? גם אם אתה עושה היא לא מרוצה, וגם אם אתה לא עושה היא לא מרוצה?  היא לא מכבדת? מתלוננת הרבה?שניכם רוצים שינוי? יש פתרון:קיראו את המאמר: 
מה משפיע על תקשורת בזוגיות כדאי לכם לדעת: הפתרונות קיימים. רק תהיו פתוחים ותירצו את הפתרון. ואז הדרך תהיה קלה ומהירה יותר. 

השאירו את פרטיכם בטופס למטה ונחזור אליכם.
השינוי כבר כאן.

קרא עודלקבלת המתנה: דרכים לשיפור הזוגיות

זוגות שהתקשורת ביניהם היא בלתי אפשרית, מאמללים את עצמם ואת ילדיהם עם נזקים משמעותיים, היכולים לגרום לצלקות נפשיות. זוגות המרבים להרים את קולם, להתלונן ולבקר, אינם מאושרים כלל. זוגות אלה מלמדים את ילדיהם שזוגיות היא דבר קשה ומאמלל. אמונות אלה נוצרות עוד מילדות ובונות הגדרות מעוותות של איך להיות בזוגיות. הגדרות אלה נכנסות אל תוך תת המודע שלהם כתוכנות.
כשילדים אלה גדלים ומוצאים זוגיות, הם מוצאים את עצמם מתנהגים בהתאם לתוכנות אלה, אשר שוכנות בתת המודע שלהם מילדות, ומחבלות בזוגיות שלהם ללא יכולת שליטה.  
עובדה ידועה היא שכיום אחוז גבוה מן הזוגות מגיעים ליעוץ זוגי.
זוגות אחרים מגיעים לשלב שבו הרצון לשפר את הזוגיות ולהחזיר את התשוקה לזוגיות אינו קיים יותר. זאת אומרת: האמונה שהמצב יכול להשתפר איננה קיימת אצל לפחות אחד מבני הזוג זאת מכיוון שכל אחד מבני הזוג מתחפר בעמדתו,
ומצפה שהשני ישתנה.

קרא עודסדנאות תקשורת בינאישית

האופן בו אנו מתרגמים מסרים תלויה בכמה גורמים. למשל, המקום בו נולדנו, הסביבה האינושית שלנו והקודים איתם גדלנו. 

ילדים הגדלים בסביבה של אנשים המתעצבנים הרבה, או צועקים לעיתים קרובות, יש סיכוי גדול שגם הם יתנהגו באותו אופן לכשיגדלו. אנשים אלה, בסופו של דבר, סובלים מאוד ממצב זה. הם חשים שאחרים אינם מבינים אותם. הם מאמינים שהצדק עימם, ושאחרים לא קולטים את זה.  

לא טוב להם באופן כללי. החיים בסביבתם אינם נעימים.

לעתים קרובות יש להם דימוי עצמי נמוך.

ומה לגבי הזוגיות? מדוע קיימים כל כך הרבה "קצרים" בין בני זוג?

מדוע כל צד מתלונן שהצד השני לא מבין אותו?

איך זה שתמיד אני צודק, אני בסדר (גם האישה וגם הבעל),

ותמיד השני הוא הלא צודק, והלא בסדר?

מה קורה כשמנסים לשנות את בן/בת זוג?

מי בעצם צריך להשתנות?

קרא עודעדנה מימון

מאסטרית NLP לשחרור כעסים
ושליטה במחשבות

עלייה ברמת האושר

מערכות יחסים בריאות

נטרול מחשבות שליליות

שיפור בבריאות

ניהול זמן נכון ורגוע

logo בניית אתרים